GRATULACJE !!

Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piszu serdecznie gratulują pani Elwirze Świetlickiej powołania na zaszczytne stanowisko Zastępcy Burmistrza Pisza. To ogromne wyróżnienie dla naszej Pani Dyrektor, które napawa nas dumą i radością. Jej dotychczasowa praca w naszym ośrodku była zawsze pełna zaangażowania, profesjonalizmu i troski o dobro mieszkańców, co z pewnością przyczyniło się do jej awansu.

Z całego serca życzymy pani Elwirze wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jesteśmy przekonani, że jej nowe obowiązki przyniosą wiele korzyści naszej społeczności, a jej doświadczenie i kompetencje pozwolą na skuteczne zarządzanie miastem. Wierzymy, że współpraca z Panią w nowej roli przyniesie jeszcze lepsze efekty, zwłaszcza w obszarze pomocy społecznej, który jest nam szczególnie bliski.

Zapewniamy, że będziemy Panią wspierać we wszystkich wspólnych działaniach. Nasz zespół jest gotowy do kontynuowania dotychczasowych inicjatyw oraz podejmowania nowych wyzwań pod Pani kierownictwem. Jesteśmy dumni, że nasza Pani Dyrektor została doceniona na tak wysokim szczeblu i wierzymy, że jej energia i pasja będą motorem napędowym dla dalszego rozwoju naszej gminy.

Pani Elwiro, gratulujemy jeszcze raz i życzymy pomyślności na każdym kroku!

Najlepsza załoga

 

Rozmiar czcionki
Kontrast